CEP TELEFONU SİGORTASI


Artık dönem teknoloji devri ve hepimizin elinde akıllı cihaz telefonlar var. Ve birçok marka model bu akıllı telefonlar kiminin işini yapmasında kiminin not defteri ve ajandası olarak kimimizinde oyun eğlence gibi birçok işimizi bu akıllı telefonlardan yapmaktayız. Ve bu telefonlar malesefki pahalı telefonalar,HDI SİGORTA Sektörde Yine bir yenilik yaparak CEP TELEFONU SİGORTASI Hizmeti vermeye başladı. Verilen Teminatlar ise CEP TELEFONU KIRILMASI, KAZA SONUCU HASAR GÖRMESİ, ÇALINMASI, YÜKSEK VOLTAJ İLE HASAR GÖRME, SIVI TEMESI, HATALI AKSESUAR KULLANIMI, VE YEDEK TELEFON

***Yedek telefon; Eğer sigortalımız talep eder ise tam hasar (pert)durmunda yeni cihaz alıncaya kadar(maksimum 30 gün) yedek cihaz tedariği sağlanabilmektedir. 

 

CEP TELEFONU SİGORTASI FİYATI NEDİR : Sigorta bedeli;cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama olarak telefonunuzun piyasa bedelinin %10 u kadar bir tutar ile cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Üstelik 9 Eşit taksitle herhangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.       

 

CEP TELEFONU SİGORTASI İÇİN ACENTELİĞİMİZDEN FİYAT VE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. Hizmetlerimiz


  0(542)261-7045